365bet代理

tr  gb

Bir sanayi plastiği olan PTFE, flor atomları ile doymuş uzun ve lineer bir karbon zincirinden meydana gelmiştir. Molekül yapısındaki karbon ve flor atomları arasındaki çok kuvvetli kimyasal bağlar nedeni ile hiçbir mühendislik plastiklerinde bulunmayan çok üstün özelliklere sahiptir.

PTFE başta vana ve hidrolik sızdırmazlık gibi bir çok endüstriyel uygulamada bir mühendislik plastiği olarak ilk sırayı almıştır.

365bet代理Günümüzde, ülkemizde hammaddesi dışarıdan alınmak kaydıyla PTFE’nin bir çok üreticisi vardır. Ancak bazı etkenler PTFE’nin performansında düşüklüğe neden olmakadır.

Şöyle ki; PTFE’nin toz halinden yarımamül hale gelirken katettiği yolda basınç, sıcaklık, homojen dağılım gibi ana parametrelerin bütünlüğü gözardı edilmekte, dolayısıyla bu da mekanik özelliklerin düşüklüğüne yol açmaktadır. Böyle imal edilmiş ürün, kullanıldığı sistemde beklenmedik sorunlara sebep olabilir.

Biz de bu sorunları aşmak için mekanik işlemini yaptığımız malzemeyi Avrupa’dan ithal ettiğimiz hammadde ile üretim prosesini baştan sona kadar sıkı bir kontrolle LIFELON markası adı altında üretmekteyiz.

188bet客户端118bet10bet体育bet988开户买球